جومونگ

جومونگ / افسانه جومونگ / خلاصه قسمت هاي افسانه جومونگ / سريال هاي كره اي / خريد پستي سريال هاي كره ا

خلاصه قسمت 4

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-2.jpg

در همین لحظه تسو میگه که کسی بعد از 20 ضربه نمیتونه روز ها راه بره  پرنس جومونگ من رو همراهی میکنه تا کمان دامول رو ببینیم چطور میتونه بعد از 20 ضربه شلاق همراه من بیاد ؟ لطفا این مجازات رو عقب بندازید ! گوم-وا هم موافقت میکنه !

جومونگ به پای تسو میفته ازش تشکر میکنه!

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-4.jpg

یومیول و نخست وزیر هم این صحنه رو میبینن و یومیول میگه هنوز هم فکر میکنی پرنس جومونگ از گوشت و خون هه مو سو هست ؟ نخست وزیر هم میگه اگه از گوشت و خون هه مو سو باشه مطمئنا انقدر ضعیف و نالایق نبودش ! شاید من بد قضاوت کردم ! یومیول هم میگه هنوز یه چیز مهم درباره اون وجود داره !

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-5.jpg

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-6.jpg

یونگ-پو و ملکه که از کار تسو تعجب کردند ازش میپرسن چطور تونستی بهش کمک کنی ؟

تسو هم میگه با اینکه من ولیعهد هستم اما پدر بیشتر به اون توجه میکنه ! اگر پدر به من توجه میکرد اونوقت من چنین احساسی نداشتم  ملکه هم میگه میدونم - پس چرا کمکش کردی ؟

تسو هم میگه اگه 20 ضربه شلاغ میخورد دیگه نمیتونست راه بره و یونگ پو هم میگه اگه اینطور میشد ما خوشحال میشدیم چرا کمکش کردی ؟ تسو هم میگه اگه از قصر بیرون بره دیگه راه برگشتی نداره و چطور میتونیم کاری رو که میخواهیم  انجام بدیم در قصر و تحت حفاظت پدر انجام بدیم ؟ باید اون رو بیرون از قصر بکشیم ! یونگ-پو هم میگه حالا چطوری؟ تسو هم میگه لازم نیست دستامون رو کثیف کنیم بدون اینکار هم میشه از برگشتنش به قصر جلوگیری کرد !

جومونگ هم از مادرش عذر خواهی و … میکنه و میگه من میخواستم در مراسم شرکت کنم  لطفا حرفم رو باور کنید و میگه بویونگ چی شد ؟ مادرش هم میگه به ده ضربه شلاع محکوم شد و از قصر اخراج شد ! - سفرت برای دیدن کمان دامول فردا صبح زود آغاز میشه برو و استراحت کن

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-8.jpg

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-9.jpg

جومونگ هم میگه کمان دامول دقیقا چیه ؟ چرا باید برای دیدن چنین کمان احمقانه ای به سفر به این ذرازی بریم؟ یوها : این کمان اسلحه ای مقدس هستش که توسط کسانی که بویو رو بوجود آوردند استفاده میشده و بوسیله ی این کمان تونستند چنین کشور قدرتمندی رو بوجود بیارن پرنس بویو باید این کمان رو ببینه و از اون انرژی بگیره اگر متوجه اشتباهت شدی به دیدن کمان دامول برو و قلب خودت رو دوباره صاف کن می ترسی قصر را ترک کنی؟

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-10.jpg

جومونگ هم میگه من میرم و اون کمان رو میبینم من دیگه تو و پدر رو ناامید نخواهم کرد !

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-11.jpg

پرنس ها برای رفتن به سفر آماده میشن و میان پیش پادشاه …

پادشاه هم میگه به محض اینکه قصر رو ترک کنید دیگه پرنس نیستید مهم نیست که با چه شرایط سختی روبرو بیشید هرگز نباید هویتتون رو فاش کنین این سفر طولانی هست و احتمال خیانت در اون زیاده پس باید به زکاوت و قدرتتون تکیه کنید تا بتونید اون کمان رو ببینید فهیمدین ؟ پرنس ها : بله عالیجناب ! گوم وا هم اجازه حرکت رو میده داستان این سفر هم از اینجا شروع میشه !

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-13.jpg

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-12.jpg

پرنس ها به رودخانه ای میرسن و آبی مینوشن ! جومونگ هم میره آب برای برادراش بیاره ! که یونگ-پو از تسو میپرسه قبر اون عوضی کجاست ؟ تسو هم میگه تا چند لحظه دیگه میفهمیم به سفرشون ادامه میدن تا شب میشه و استراحت میکنن و غذا میخورن و تسو میگه که فردا تو باید هدایت گروه رو به عهده بگیری ! جومونگ هم میگه من تمام سعیم رو میکنم !

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-14.jpg

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-15.jpg

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-16.jpg

برادرا که هدایت رو به جومونگ سپردن خودشون عقب تر از جومونگ حرکت میکنن تا جایی که به نزدیکی یه باتلاق میرسن و جومونگ رو تنها میذارن و میرن جومونگ هم میگه برادر من از اینجا راهی رو نمیبینم  و هرچی صدا میزنه کسی جوابی نمیده و اسب که باتلاق رو احساس کرده بود سعی میکنه بیاد بیرون که جومونگ رو  میندازه و خودش میره ! جومونگ هم تازه میفهمه که تو باتلاق افتاده و دست و پا میزنه و سریعتر میره پایین ! و فریاد میزنه کمک کمک !

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-18.jpg

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-19.jpg

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-20.jpg

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-21.jpg

فرشته نجات سر میرسه و طناب رو میندازه و دست جومونگ رو با طناب میکشه و جومونگ رو میاردش بالا

بله فرشته نجات سو سو نو هستش همون دختر رئیس گروه تجاری یونتابال !

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-22.jpg

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-23.jpg

جومونگ رو به کمپشون میبرن و بعد از مدتی به هوش میاد و از سو سو نو میپرسه اینجا دیگه کجاست ؟ ! ( اونم با لحنی که انگار چیزی طلب داره ! ) سو سو نو هم میگه اینجا بهشت نیست پس نگران نباش جومونگ هم دوباره با لحنی عصبانی سوالشو تکرار میکنه و سو سو نو میگه تو عجب آدم پر رویی هستی ! من تو رو نجات دادم ! جومونگ هم میگه من پرنس بو که حرفش رو قطع میکنه و سو سو نو میگه چی در مورد پرنس گفتی ؟ - چه آدم به درد نخوری

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-25.jpg

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-26.jpg

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-27.jpg

جومونگ هم میره دست سو سو نو رو میگره و باهاش درگیر میشه که با یه ضربه پا سو سو نو نقش بر زمین میشه ! ( این سکانس رو خانم ها بیشتر میپسندن ! ) سو سو نو هم شلاغش رو بیرون میکشه و یه ضربه میزنه که موهاش رو که بسته بود باز میشن — جومونگ تازه میفهمه طرف یه دختره !

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-28.jpg

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-29.jpg

سو سو نو هم میگه عصبانی شدی که یه دختر تو رو زد ؟ بیا و بجنگ من براحتی میتونم ده تا مرد مثل تو رو شکست بدم ! و به محافظ های گروه میگه ببندینش و نزارین تکون بخوره !

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-30.jpg

صبح که میشه گروه تجاری حرکت میکنن و جومونگ رو دست بسته با خودشون میبرن !

وسط راه جومونگ میاد جلوی گروه رو میگیره و به سو سو نو میگه میخوای با من چکار کنی؟ از من چی میخوای ؟ سو سو نو هم میگه تو زندگیت رو به من مدیونی چطور میخواهی این دِین رو بپردازی؟ جومونگ میگه الان هیچی با خودم ندارم ! سو سو نو هم میگه پس باید از بدنت استفاده کنی من میخوام تو رو بعنوان برده بفروشم ! جومونگ هم میگه خواهش میکنم من رو نفروش ترجیح میدم برای تو کار کنم اگر من رو پیش خودت نگه داری پشیمون نمیشی ! سو سو نو هم میگه نمیدونم این همه اعتماد به نفس رو از کجا آوردی اما در این مورد فکر میکنم

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-32.jpg

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-33.jpg

جومونگ هم میگه پس من تقاضایی دارم ! الان باید برم جایی ولی قول میدم که در عرض چند رو برگردم ! لطفا من را باز کن سو سو نو هم میگه واقعا هیچ راه هوشمندانه تری به ذهنت نرسید ؟ آدم بی مصرف !

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-35.jpg

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-34.jpg

تسو و یونگ-پو هم به محل کمان دامول نزدیک میشن

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-36.jpg

گروه تجاری یونتابال هم برای فروش شمشیر ها میرن سر قرار - خریدار شمشیر ها میگه چرا رئیس یونتابال نیست که محافظ گروه میگه امروز نمیتونستن بیان و بجای خودشون دخترشون رو فرستادن !  سو سو نو هم  اسمش رو میگه علامت تجاری گروهشون رو نشون میده خریدار هم میگه باید کالا ها رو ببینیم سو سو نو هم میگه اینها همه تولیدات بویو هستند اگر میخواهید جنگ با اکجو رو ببرید باید از این سلاح ها استفاده کنید در ضمن این شمشیر ها از فولاد ساخته شده اند

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-37.jpg

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-38.jpg

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-39.jpg

فرمانده ی محافظا هم برای اینکه به خریدار نشون بده یه شمشیر آهنی رو با شمشیر فولادی از وسط دو نصف میکنه ! خریدار هم میپرسه چند تا از این ها دارین ؟  سو سو نو هم میگه تعدادی که با خودم آورده ام شامل 50 نیزه و 50 شمشیر است سو سو نو قیمت رو 2 کیلو طلا میگه و خریدار هم میره عقب و به نیرو هایی که پنهان شده بودند میگه بکشیدشون و چون محافظای گروه تجاری از شمشیر فولادی استفاده میکردن جنگ رو میبرن و سو سو نو میگه همشون رو بکشید اوتی ( فرمانده محافظا ) میگه بهتره آزادشون کنید ولی سو سو نو سر حرف خودش میمونه ! اوتی هم میگه پس خودتون اینکار رو بکنید !

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-41.jpg

سو سو نو هم به خریدار که از هنگ این بوده میگه من دیگه با قوم شما معامله نمیکنم و این سلاح ها رو به قوم اکجو که دشمن شماست میفروشم ! و اونا هم فرار میکنن

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-42.jpg

گروه تجاری برای استراحت کمپ میزنن - سو سو نو به اوتی چپ نگاه میکنه و اوتی میگه اینجوری نگاه نکن تو نمیتونی به من شلاغ بزنی ! سو سو نو هم میگه بیا فراموش کنیم

جومونگ هم به سو سو نو میگه تو برای اینکه تاجر بشی خیلی کوته فکری اونا در آینده تلافی میکنن هیچ کس از فردا خبر نداره به نظر یکی دیگه باید سرپرس باشه گروه تجاری تو در صورتی که اون مرد ( اوتی ) هدایتشون کنه موفق تر خواهد بود ! اوتی هم شمشیر رو میکشه و  میزاره زیر گلوی جومونگ و میگه تو حتی نمیتونی از خودت محافظت کنی ! چطور جرات میکنی اینطوری حرف بزنی ؟ به تو هیچ ربطی نداره اگر یک بار دیگه دهنت رو باز کنی میکشمت

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-43.jpg

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-44.jpg

جومونگ هم میگه حرومزاده عوضی من رو بستی که هیچ ، مثل یه تکه چوب هم با من رفتار میکنی ؟ بازم کن و با من مبارزه کن !

جومونگ رو باز میکنن و سو سو نو یه نفر رو انتخاب میکنه و میگه به جومونگ میگه این پیغام رسون ماست اگر بتونی تو مبارزه ازش ببری میزارم که بری و بهت اجازه میدم که یه چیز دیگه هم از من بخوای اما اگه ببازی به عنوان یه برده میفروشمت ! ، فهمیدی ؟

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-45.jpg

مبارزه شروع میشه و سو سو نو روی جومونگ شرط میبنده که میبره ! جومونگ فقط چوب میخوره و هیچ کاری نمیتونه بکنی و میوفته زمین و سو سو نو بهش میگه پس فقط زبونته که خوب کار میکنه جومونگ هم عصبانی میشه و میوفته رو سر پسره و این دفعه میزنتش و با یه مشت جانانه نقش بر زمینش میکنه و اون پسره بیهوش میشه ! و مبارزه رو جومونگ میبره !

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-46.jpg

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-47.jpg

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-48.jpg

تسو و یونگ-پو هم به دنبال کمان دامول هستند و در حال جستجو — اونا یه راهنما دارن که تقریبا شبیه یه چیستانه اما نمیتونن حلش کنن شب میشه و اونا هنوز کمان رو پیدا نکرده که یونگ-پو میگه بهتره برگردیم ! بالاخره تسو جواب چیستان رو پیدا میکنه و غاری که کمان دامول اونجاست رو پیدا میکنن و میرن داخلش

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-49.jpg

http://kabloo.files.wordpress.com/2008/10/ju-mong-ep-04-part-a-51.jpg

+ نوشته شده در  ساعت 23:23  توسط M.Gh  |